Winnaars

Dagwinnaars businesscompetitie 2017

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 05-05-17   John de Laat,
Debbie de Laat,
Irma Boudewijns en
Jean Pierre Boudewijns
Individueel 
Stableford
met teamscore
B-2-B ronde 2 31-05-17
 

John de Laat,
Debbie de Laat,
Jac Backx en
Frank Rijs

 
Individueel 
Stableford 
met teamscore
B-2-B ronde 3  

 


 
B-2-B ronde 4  

 

 

 
B-2-B ronde 5  
 
 


 

SponsorCup 2017  
 
   
Nachtwedstrijd  

 


 

   

 



Dagwinnaars businesscompetitie 2016

Bij een competitie horen ook winnaars! Hieronder ziet u de winnaars van de businesscompetitie 2016, van harte gefeliciteerd:

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 20-04-16   Paul van der Zanden, Geert van de Ven,
Piet Wouters en René Dekkers  
Texas Scramble
B-2-B ronde 2 25-05-16  

Team van: Marcel van den Brink

  
Vossenjacht
i.c.m.
Texas scramble
tot de green
B-2-B ronde 3 13-07-16
 
 Eric Naaijkens, Marco van Corstanje,
Jeffrey van Nuland en Frans Sorree.
Mexican Scramble
B-2-B ronde 4 07-09-16
 

John de Laat, Debbie de Laat,
Irma Boudewijns en Jean Pierre Boudewijns

Individueel stableford
met Teamscore
B-2-B ronde 5 05-10-16
 
Team Rabobank

Mexican Scramble
Strokeplay Eclectic  

SponsorCup 2016 02-11-16
 
 Wil en Anja Doedee Greensome Strokeplay
Nachtwedstrijd 30-11-16

 

Beste dame:
Irma Boudewijns van Keukenstudio John de Laat

Beste heer:
Marco van Corstanje van Grolsche Bierbrouwerij Nederland B.V.

 
 

 



Dagwinnaars businesscompetitie 2015

Alle deelnemers van 2015 bedankt! Alle winnaars nogmaals van harte gefeliciteerd.

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 15-04-15 Hélène Evers, Kees Evers,
Frank de Bresser en Dirk Verheijen
Individuele Stableford
met teamscore
B-2-B ronde 2 27-05-15  

Paul van der Zanden, Piet Wouters en
René Dekkers                        

  
Vossenjacht
i.c.m.
Texas Scramble
B-2-B ronde 3 08-07-15   Eric Naaijkens, Marco van Corstanje,
Michel van Loon en Brigitte Versteegh
 Texas Scramble
B-2-B ronde 4 02-09-15  

Dorien Geerts, Joost Geerts ,
Matthijs Geerts en Marnix Geerts

 Mexican Scramble
B-2-B ronde 5 07-10-15    Hélène Evers, Kees Evers,
Ad van Esch en Dirk Verheijen

Texas Scramble
Eclectic 

SponsorCup 2015 28-10-15   Levon van Haaren en Wil Wouters  Greensome Strokeplay 
Nachtwedstrijd 02-12-15
     

 



Dagwinnaars businesscompetitie 2014

Alle deelnemers van 2014 bedankt! Alle winnaars nogmaals van harte gefeliciteerd.

Wedstrijd: Wanneer:     
Winnaar (bedrijf):     
Winnaars (teamleden): Spelvorm:
B-2-B ronde 1 16-04-14 Hélène Evers, Kees Evers,
Gerard van der Loo en Ad van Esch
Texas Scramble
B-2-B ronde 2 28-05-14   Hélène Evers, Kees Evers,
Dick de Bruin en Anita de Bruin
Individuele Stableford
B-2-B ronde 3 09-07-14   Afgelast vanwege Nederlands 11-tal  
B-2-B ronde 4 03-09-14   Paul van der Zanden, Geert van de Ven,
Piet Wouters en René Dekkers
Vossenjacht i.c.m.
Texas Scramble
B-2-B ronde 5 08-10-14   John de Laat,
Debbie de Laat
Irma Boudewijns en
Jean Pierre Boudewijns

Texas Scramble
Eclectic

SponsorCup 2014 29-10-14    Wil en Anja Doedee Greensome Strokeplay
Nachtwedstrijd 26-11-14
Irma Boudewijns en
Jean Pierre Boudewijns
Strokeplay
Lid worden